Dieta Kwaśniewskiego

Dieta Kwaśniewskiego

Dieta Kwaśniewskiego-skuteczne odchudzanie i dobre samopoczucie.

Jak sama nazwa wskazuje twórcą diety jest dr. Jan Kwaśniewski. Jej podstawą jest zachowanie odpowiednich proporcji tłuszczu, białka oraz cukru w spożywanych posiłkach. I chociaż miała wielu przeciwników cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Głównym założeniem Diety Kwaśniewskiego jest spożywanie produktów tłustych, jak najbardziej tłustych wykluczając całkowicie spożycie węglowodanów lub chociaż ograniczenie ich do maksimum. Podczas stosowania diety dr. Kwaśniewskiego powinniśmy spożywać tak naprawdę bez ograniczeń wieprzowinę, tłuste sery, smalec a zrezygnować całkowicie z pieczywa, owoców czy też cukru. Pewnie dla wielu z Nas odchudzanie w ten sposób jest niewiarygodne ale naprawdę działa ale umożliwia zgubienie nawet pięciu kilogramów w ciągu miesiąca. Niewiarygodne ale prawdziwe.

Dieta Kwaśniewskiego a samopoczucie.

Jak się okazuje dieta ta nie tylko pozwala na uzyskanie szczupłej sylwetki ale również w sposób bardzo korzystny wpływa na Nasze samopoczucie. Jak twierdzą sami stosujący zwiększa odporność na zmęczenie, stres oraz pozytywnie nastraja. Jednak to nie jedyne dobrodziejstwa płynące z korzystania tej diety. Jak wiadomo otyłość, nowotwory czy choroby serca dotykają coraz więcej osób. Sam twórca udowodnił, że dzięki stosowaniu diety można zapobiegać wielu poważnym schorzeniom ale również skutecznie pomóc w walce z nimi. Bez wątpienia warto skorzystać z Diety Kwaśniewskiego ponieważ płyną z niej same korzyści i nie chodzi tylko o talię osy ale również dobre zdrowie oraz pozytywne nastawienie do życia i problemów dnia codziennego.

Produkty wskazane:

-Tłuste mięsa oraz wędliny,

-Wszystkie rodzaje serów,

-Jajka najlepiej powyżej 4 na dobę,

-Tłuste śmietany, mleko,

-Smalec, słonina, olej słonecznikowy,

-Ryby oraz konserwy rybne,

-Wszystkie jarzyny,

-Słonecznik, orzechy,

Produkty zakazane:

-Pieczywo,

-Słodycze, cukier oraz miód,

-Kompoty, marmolady, dżemy,

-Ryż, kasze,

-Napoje słodzone,

-Sól najlepiej wykluczyć ją całkowicie.

Wybór diet jest naprawdę ogromny jednak najważniejszy jest fakt aby odchudzać się mądrze nie osłabiając organizmu a uzyskując założony cel. Dieta Kwaśniewskiego to zdrowie oraz filigranowa sylwetka. Nikomu przecież nie trzeba przypominać, że zdrowie jest bezcenne więc dbajmy o nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *