Dieta Owsiankowa-Beyonce

Dieta Owsiankowa-Beyonce

Dieta owsiankowa – Dieta Beyonce.

Niejednokrotnie marzymy o sylwetce i figurze wielkich gwiazd jaką jest chociażby sławna Beyonce. Jednak chyba nie zdajemy sobie do końca sprawy, że i Oni poddają się wielu wyrzeczeniom oraz poświęceniom aby wyśmienicie prezentować się w świecie show biznesu. Aby cieszyć się nieskazitelną sylwetką Beyonce korzysta z porad trenera personalnego ( który dobiera jej ćwiczenia w taki sposób aby mogła spalić jak najwięcej kalorii). Jednak aktywność to nie wszystko dlatego też poddaje się różnym dietom odchudzającym oraz oczyszczającym. Nic nie ma bez wysiłku. Czy nie jest tak, że przy wyborze diety nie kierujemy się rozsądkiem lecz tylko chęcią jak najszybszej utraty nadprogramowych kilogramów? Bardzo często tak jest ale tak naprawdę to droga donikąd ponieważ tylko osłabimy organizm pozbawiając go drogocennych składników odżywczych tak potrzebnych do zdrowego funkcjonowania.

Na czym polega dieta Beyonce?

Dietę tą stosuje się tylko jeden dzień i pozwala na pozbycie się dwóch kilogramów. Jednak najważniejsze jest to, że skutecznie oczyszcza organizm z toksyn oraz pozwala na uzyskanie płaskiego brzucha. Jak sama nazwa wskazuje jej podstawą jest owsianka ( płatki owsiane gotowane na odtłuszczonym mleku). Podczas stosowania tej diety ważne jest również odpowiednie nawodnienie -wypicie przed posiłkiem oraz snem szklanki czystej niegazowanej wody z sokiem wyciśniętym z jednej cytryny oraz szczyptą soli. W ten sposób oczyszczony organizm jest doskonale przygotowany do rozpoczęcia innych diet odchudzających.

Dostępna jest również zmodyfikowana Dieta owsiankowa, którą można stosować przez dłuższy czas. Polega ona na zjadaniu 3 łyżek płatków owsianych najlepiej tych pełnoziarnistych przy każdym posiłku. W pierwszym tygodniu należy pamiętać aby kaloryczność dań nie przekraczała 1200 kalorii natomiast w drugim tygodniu 1500 kalorii. Owsianka na śniadanie obowiązkowa. Ten rodzaj diety pozwala na pozbycie sę w ciągu jednego miesiąca nawet do 7 kilogramów. Chyba nikt nie zaprzeczy, że płatki owsiane bardzo pozytywnie wpływają na organizm za sprawą błonnika, który reguluje pracę jelit oraz dobroczynnie wpływa na układ pokarmowy. Spożywanie owsianki zapobiega powstawaniu niektórych, nowotworów, obniż poziom cholesterolu oraz działa pozytywnie na układ nerwowy zapobiegając depresji. Jak widać codzienne spożywanie owsianki może wnieść wiele dobrego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *