Nasiadówki

Nasiadówki

Nasiadówki

O nasiadówkach nie sposób nie słyszeć. Stosowały je Nasze Babcie oraz Mamy. Zresztą po dzień dzisiejszy nasiadówki stosuje wiele osób. Mimo, że zdania na ich temat są nieco podzielone znów wracają do łask i cieszą się coraz to większą popularnością. Nic w tym dziwnego albowiem są doskonałym naturalnym sposobem na wiele dolegliwości min. zapalenie pęcherza jak również infekcje miejsc intymnych. Pocieszające jest to, ze coraz więcej osób interesuje się oraz korzysta z naturalnym sposobów leczenia oraz interesuje się zdrowym stylem odżywiania. Nie jest tajemnicą, że żywność „pełna” jest wszelkich dodatków oraz ulepszaczy które niekoniecznie w pozytywny sposób wpływają na Nasze zdrowie. A przecież każdy z Nas chciałby się cieszyć życiem jak najdłużej.

Właściwości lecznicze nasiadówek.

Najczęściej stosowane są nasiadówki z kory dębu oraz rumianku. Aby ją wykonać nie potrzeba naprawdę wiele. Wystarczy miska lub wanienka wypełniona wodą z dodatkiem np. kory dębu. Można również wykonywać nasiadówki parowe, które są niezastąpione przy zapaleniu jajników oraz przy bolesnym miesiączkowaniu.

Jak działa ?

Co ważne rozgrzewa miejsca dotknięte „chorobą”. Przyspiesza gojenie ran oraz minimalizuje odczuwany dyskomfort okolic intymnych.

Na co stosować nasiadówkę?

Najczęściej stosowana jest przy zapaleniu cewki oraz pęcherza moczowego. Jednak doskonale sprawdzi się również przy stanach zapalnych jajników, infekcjach pochwy jak również przy opryszczce narządów płciowych i regeneracji okolic krocza po porodzie.

Ważne:

Bardzo często bywa tak, ze naturalne sposoby działają niczym antybiotyk i są w stanie zniwelować wiele dolegliwości całkowicie. W końcu „W Naturze siła”!!!

Jednak musimy pamiętać o tym , że bardzo często bywa i tak, że bez pomocy specjalisty się nie obejdzie. Nie wolno igrać ze zdrowiem. W końcu jest bezcenne!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *