Oczyszczanie organizmu z toksyn latem

Oczyszczanie organizmu z toksyn latem

Oczyszczanie organizmu z toksyn latem

Z utęsknieniem czekamy na tą piękną porę roku. Wszystko obudziło się do życia a i My jesteśmy jacyś weselsi i pełni energii. Lato jest także cudownym czasem dla organizmu. Przede wszystkim dieta jest o wiele bogatsza w witaminy a organizm szybciej się regeneruje. Z całą pewnością niejednokrotnie podejmowaliśmy się oczyszczania organizmu z zalegających toksyn. Jednak najodpowiedniejszym momentem jest właśnie lato albowiem więcej pijemy i naturalnie mamy mniejszy apetyt. Każdy z całą pewnością wie, ze regularne oczyszczanie organizmu z toksyn jest warunkiem zdrowia jednak musimy pamiętać aby robić to z głową i zachować bezpieczeństwo. Jest wiele naturalnych środków, które doskonale się sprawdzą nie obciążając nazbyt organizmu.

Zioła na oczyszczania

Po raz kolejny natura wyciąga do Nas pomocną dłoń. Jednak aby uzyskać założone efekty musimy pić je regularnie a już w niedługim czasie sami się przekonamy o ich skuteczności.

  • Ostropest plamisty

Doskonały na regenerację wątroby. Wykazuje silne działanie żółciopędne oraz detoksykacyjne. Chroni Naszą wątrobę przed działaniem toksyn wspomagając jej pracę. Jednak to nie jedyne jego zalety. Reguluje również poziom glukozy we krwi, gospodarkę hormonalną, obniża poziom złego cholesterolu oraz wspomaga metabolizm.

  • Pokrzywa

Stosowana była w ziołolecznictwie od wieków jednak o jej cudownych właściwościach zapomniano a szkoda. Pokrzywa doskonale oczyszcza układ trawienny oraz wpływa na prawidłową pracę trzustki, żołądka oraz wątroby. Wykazuje również silne działanie moczopędne dzięki czemu ułatwia pozbycie się szkodliwych substancji z organizmu. Usprawnia również pracę przemiany materii.

  • Melisa lekarska

Zioło to znamy przede wszystkim jako doskonałe lekarstwo na skołatane nerwy albowiem wykazuje działanie uspokajające. Jednak nie wszyscy wiemy, że również chroni wątrobę przed szkodliwym działaniem toksyn. Doskonale sprawdzi się również przy wzdęciach, zaparciach oraz nerwicy żołądka ponieważ działa rozkurczająco.

  • Rumianek

Rumianek doskonale znamy wszyscy. Jest naturalnym lekiem na wszelkie dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Jednak wykazuje również działanie przeczyszczające dzięki czemu pozwala na pozbycie się złogów z jelit.

W „ Naturze siła” Zioła w naturalny sposób pomogą w detoksykacji organizmu. Nie możemy również zapominać o prawidłowo zbilansowanej diecie i odpowiednim nawodnieniu organizmu. Wykorzystajmy tą przepiękną porę roku aby pozbyć się w naturalny sposób tak bardzo szkodliwych toksyn z organizmu. Naprawdę warto!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *