Peeling z kawy skuteczny w walce z cellulitem

Peeling z kawy skuteczny w walce z cellulitem

Peeling z kawy skuteczny w walce z cellulitem

Każda z Pań chciałaby mieć piękną figurę oczywiście bez tak zwanej skórki pomarańczowej. Jednak nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli. Co zrobić gdy niestety cellulit już jest? Na rynku dostępnych jest wiele środków, które mają pomóc w walce z nim. Jednak może warto spróbować czegoś naturalnego kto bez wątpienia każdy z Nas ma w domu. Mowa o kawie a dokładniej rzecz ujmując peelingu z niej. Wystarczy poświęcić 2 dni w tygodniu aby cieszyć się pięknym ciałem bez skórki pomarańczowej.

Kawa i jej ogromna moc

Któż z Nas nie rozpoczyna dnia z filiżanką tego aromatycznego napoju. Jednak ten „ magiczny napój” cieszy się nie tylko dobrym smakiem ale również wykazuje działanie antyoksydacyjne, zdrowotne i co ważne posiada szerokie zastosowanie w kosmetyce. Nie tylko pomaga w walce z cellulitem ale również z rozstępami. Co ważne nie musimy „biegać” po salonach kosmetycznych. Ten prosty oraz skuteczny zabieg z powodzeniem wykonamy we własnym zaciszu domowym. Więc czego chcieć więcej? Ciekawostką może być fakt, że wiele uzdrowisk od lat używa tego cudownego składnika właśnie do wykonywania peelingów.

Jak wykonać peeling z kawy?

To naprawdę nic trudnego. Wystarczy zaparzyć kawę ale tak do połowy kubka, odlać nadmiar wody pozostawiając same fusy. Następnie dodajemy 2-3 łyżki oliwy z oliwek i wszystko razem mieszamy aż powstanie półpłynna masa. Tak przygotowaną mieszanką wykonujemy zabieg okrężnymi ruchami. Należy pamiętać aby po peelingu dokładnie umyć ciało mydłem oraz nałożyć odżywczy balsam.

Peeling z kawy cieszy się ogromną popularnością. Jest naprawdę skuteczny i co ważne z całą pewnością nie nadszarpnie Naszego domowego budżetu. W łatwy i skuteczny sposób każda z Pań pozbędzie się tak bardzo niechcianej skórki pomarańczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *